Starosta zagra z WOŚP

2012-01-06

Do licytacji na rzecz wsparcia WOŚP przyłączył się Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak. Podczas niedzielnego finału będzie istniała możliwość wylicytowania jednego dnia spędzonego ze Starostą. Osoba, która wygra licytację przez cały czas pracy będzie towarzyszyć Staroście, uczestniczyć w jego spotkaniach, pozna też pracę urzędu „od kuchni” oraz pomoże w podejmowaniu zaplanowanych na ten dzień decyzji. Natomiast po zakończeniu pracy, będzie miała okazję wspólnie podsumować dzień podczas obiadu ze Starostą.

Kolejnymi niespodziankami przygotowanymi przez gnieźnieński sztab WOŚP dla licytujących będzie „Uczta Melomana”, czyli kolacja dla dwóch osób z wirtuozem gitary Łukaszem Kuropaczewskim w Hotelu Atelier w Gnieźnie. Specjalną atrakcją spotkania będzie deser z afrodyzjakiem przygotowany przez Mistrza oraz mini recital w Jego wykonaniu.

Można będzie licytować również ofiarowane przez Posła Tadeusza Tomaszewskiego pamiątkowe emblematy oraz etui na dokumenty poświęcone EURO 2012 a także ufundowane przez Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Sportów Lotniczych im. Ludwika Szajdy w Gnieźnie bilety na lot widokowy motoparalotnią dwuosobową nad Gnieznem i jego okolicami.

Licytacje odbywać się będą w Radio Gniezno oraz w TV Gniezno w niedzielę, a także w „Pubie Warka” w sobotę 7 stycznia w godz. 20.00-22.00. Podczas licytacji w „Pubie Warka” odbędzie się koncert zespołu 100% Rabbit, a zlicytowane zostaną cenne przedmioty sportowe.
Starostwo Powiatowe