Zostań rodzicem zastępczym

2021-06-16

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie, poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziców zastępczych, nad dziećmi pozbawionymi możliwości wychowywania się w rodzinach naturalnych.

Osoby zainteresowane pełnieniem funkcji rodziny zastępczej, przejdą proces kwalifikacji, a następnie zostaną skierowane na szkolenie dla rodzin zastępczych.

Na każde dziecko umieszczone w rodzinie zastępczej przyznawane jest świadczenie pieniężne. Ponadto rodzina zastępcza zawodowa otrzymuje wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenia.

Osoby zainteresowane, zapraszamy do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie mieszczącego się przy ul. Sienkiewicza 12a w godz. 7.30-15.30 lub telefonicznie 517-018-794.