UMWW - bezpłatne warsztaty - obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska

2022-02-04

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu Departament Korzystania i Informacji o Środowisku zaprasza na warsztaty pn.: OBOWIĄZKI PODMIOTÓW W ZAKRESIE KORZYSTANIA ZE ŚRODOWISKA.

Warsztaty odbędą się w dniu 16 lutego 2022 r. od godz. 9.00 do godz. 15.00 w formie on-line poprzez platformę zoom.

Przeznaczone są dla lokalnych przedsiębiorców, jednostek organizacyjnych, pracowników działów ochrony środowiska przedsiębiorstw oraz wszystkich innych podmiotów korzystających ze środowiska. W trakcie warsztatów zostaną omówione zagadnienia dotyczące opłat za korzystanie ze środowiska, opłat produktowych oraz sprawozdawczości z zakresu gospodarowania odpadami.

Zgłoszenia udziału należy dokonać poprzez przesłanie adresów e-mail osób zainteresowanych udziałem w warsztatach, do dnia 11 lutego br., na adres e-mail: warsztaty@umww.pl. Na wskazane adresy zostanie rozesłany link umożliwiający udział w spotkaniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.