Skorzystaj z szansy, przebadaj się…

2007-02-07

Na badania mammograficzne mogą się zgłaszać kobiety w wielu 50-69 lat, jeżeli w roku 2005 w ramach realizowanego wówczas programu profilaktycznego otrzymały wskazania do wykonania powtórnych badań lub nie wykonywały takiego badania w ciągu ostatnich dwóch lat.

Badania okulistyczne przewidziane są dla osób mających więcej niż 35 lat, z wyłączeniem leczonych już na jaskrę i badanych bezpłatnie - w ramach programu profilaktyki jaskry w ciągu ostatnich dwóch lat.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie do piątku pod bezpłatnym numerem telefonu 0 800 101201 w godz. 8.00 - 16.00. Podczas rejestracji należy podać numer PESEL. Dla osób, które nie zdążą się zapisać telefonicznie istnieje możliwość rejestracji w dniu badania w ambulansie, pod warunkiem jednak, że będą wolne miejsca na liście.

Na badania należy zgłosić się z dowodem osobistym, a w przypadku badań mammograficznych także z wynikiem ostatniego badania.

Ewa Michalak