XV sesja Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

XV SESJA RADY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO
21 LUTY 2008 ROK
  1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  5. Złożenie sprawozdania Starosty z działalności Zarządu w okresie międzysesyjnym.
  6. Złożenie sprawozdania Przewodniczącej Rady z działalności w okresie międzysesyjnym.
  7. Sprawozdanie roczne z działalności, informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.
  8. nformacja Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej o stanie bezpieczeństwa ochrony przeciwpożarowej oraz zagrożeniach pożarowych Powiatu Gnieźnieńskiego.
  9. Informacja Prokuratury Rejonowej o stanie przestępczości i jej zwalczaniu w Powiecie Gnieźnieńskim.
  10. Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego o stanie bezpieczeństwa sanitarnego Powiatu Gnieźnieńskiego.
  11. Propozycje podziału środków PFRON na rok 2008 przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.
  12. Analiza ruchu turystycznego w roku 2007 na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
  13. Strategia rozwoju turystyki dla Powiatu Gnieźnieńskiego z ujęciem produktów turystycznych na lata 2008-2020.
  14. Podjęcie uchwał:
    1. w sprawie: przyjęcia strategii rozwoju turystyki dla Powiatu Gnieźnieńskiego z ujęciem produktów turystycznych na lata 2008 - 2020
    2. w sprawie: wyrażenia zgody na sprzedaż działki gruntu, zabudowanej urządzeniem energetycznym - stacją transformatorową, położonej w Gnieźnie przy ulicy Wrzesińskiej - Konopnickiej stanowiącej własność Powiatu Gnieźnieńskiego
    3. w sprawie: wyrażenia zgody na sprzedaż działki gruntu , zabudowanej urządzeniem energetycznym - stacją transformatorową, położonej w Gnieźnie przy Al. Reymonta stanowiącej własność Powiatu Gnieźnieńskiego
    4. w sprawie: likwidacji rachunku dochodów własnych Zespołu Szkół im. Jana III Sobieskiego z siedzibą w Gnieźnie przy ul. Sobieskiego 20
    5. w sprawie: ustalenia najniższego wynagrodzenia zasadniczego w I kategorii zaszeregowania oraz ustalenia wartości jednego punktu dla pracowników jednostek organizacyjnych Powiatu Gnieźnieńskiego
    6. w sprawie: zmiany budżetu Powiatu Gnieźnieńskiego na rok 2008
  15. Interpelacje i zapytania Radnych.
  16. Odpowiedzi na interpelacje zgłoszone na poprzednich sesjach.
  17. Wolne głosy i informacje.
  18. Zakończenie sesji.