Ofensywa targowa wiosna 2008

2008-02-22

Dzięki współpracy pomiędzy Starostwem Powiatowym w Gnieźnie, Urzędem Miejskim w Gnieźnie oraz zarządem Organizacji Turystycznej "Szlak Piastowski" będzie możliwa wspólna prezentacja oferty turystycznej regionu gnieźnieńskiego na najbardziej renomowanych targach turystycznych. Według kolejności chronologicznej Gniezno i Powiat będą się promować na następujących imprezach targowych:

W planach wystawienniczych Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jest również obecność na targach turystycznych "Tour Salon" w Poznaniu w dniach 22 - 24 października.

Poza targami w Berlinie (gdzie powiat i miasto będą współwystawcami stoiska wielkopolskiego), na wszystkich pozostałych imprezach targowych Gniezno i Powiat Gnieźnieński będą promowali się na własnym stoisku. W zależności od miejsca będzie wykorzystana aranżacja własna (stoisko drewniane w stylu "chaty lednickiej" lub nowoczesne z grafiką Szlaku Piastowskiego lub turystyki aktywnej).

Oferta powiatu będzie również obecna na innych targach turystycznych, w których udział będzie brała Wielkopolska Organizacja Turystyczna, członkiem której od początku bieżącego roku jest powiat.

Agnieszka Rzempała - Chmielewska


Starostwo Powiatowe