Programy dla niepełnosprawnych

2008-03-11

Można także składać wnioski o dofinansowanie w ramach realizacji programu pn. „Pegaz 2003”:

1) od dnia 1 kwietnia do 16 maja 2008 roku w module pomocy w aktywizowaniu osób niepełnosprawnych poprzez likwidację barier transportowych i w komunikowaniu się,

2) od dnia 1 lutego do dnia 14 marca 2008 roku w module pomocy w dofinansowaniu likwidacji barier transportowych osób niepełnosprawnych – uczestników warsztatów terapii zajęciowej.

Od dnia 17 marca do dnia 30 kwietnia 2008 roku będą natomiast przyjmowane przez Oddziały PFRON wnioski o dofinansowanie w ramach realizacji programu pn. „Komputer dla Homera 2003 – program pomocy w zakupie sprzętu elektronicznego oraz oprogramowania umożliwiającego rehabilitację zawodową i społeczną osób niewidomych i niedowidzących”.

Ewa Michalak