BIPŚroda, 23.6.2021

Uroczysta sesja Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

Uroczysta sesja Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

W sesji, oprócz radnych i zarządu powiatu wzięli również udział radni miasta, zastępca prezydenta miasta oraz dyrektorzy gnieźnieńskich i powiatowych instytucji.

Gości przywitała przewodnicząca rady Danuta Winiarska, a następnie wicestarosta Dariusz Pilak odczytał fragment Ewangelii.

- Życzę wiary i wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności w tej służbie naszej małej Ojczyźnie. Te trudności nas wzmacniają – zwrócił się do zebranych abp Henryk Muszyński.

Starosta Krzysztof Ostrowski życzył natomiast, by nikt nie czuł się w święta samotny, by były one spędzane w gronie najbliższych, w gronie rodziny.

Dzielenie się opłatkiem poprzedził koncert wigilijny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty w Słupcy.

Ewa Michalak
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych