BIPPoniedziałek, 05.6.2023

Powiat na Targach w Warszawie

Celem warszawskich targów turystycznych było zaprezentowanie oferty turystycznej polskich i zagranicznych biur podróży, tour-operatorów, hoteli, przewoźników itp.., oraz całych regionów i państw. Jest to miejsce spotkań profesjonalistów z branży turystycznej, wśród których znajdują się przedstawiciele rządowych organizacji promocji turystyki, narodowych związków biur podróży, organizatorów turystyki biznesowej, tour-operatorów, agentów poszczególnych regionów i hoteli. Targi T&T Warsaw należą do największych tego typu imprez targowych w kraju i w Europie. W roku 2003 na powierzchni 10.000 m2 wystawia się 450 wystawców z kraju i zza granicy.

Honorowy patronat na Targami TT Warsaw Tour & Travel 2003 objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Aleksander Kwaśniewski, zaś Patronat Merytoryczny nad imprezą przyjął Minister Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej Jerzy Hausner.

Osoby zainteresowane mogły zwiedzać ekspozycje targowe w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 25-26 września w godz. 9.00-18.00 oraz w dniu 27 września w godz. 9.00-16.00.

Przypomnijmy, Powiat Gnieźnieński jest obecny na największych targach turystycznych w kraju i za granicą. Do najbardziej prestiżowych i najczęściej odwiedzanych należą targi w Berlinie (marzec), Warszawie (wrzesień) i Poznaniu (październik). Odwiedzający stoisko Powiatu Gnieźnieńskiego mogą liczyć na profesjonalną informację turystyczną przekazywaną zarówno ustnie, jak i poprzez szeroką ofertę wydawnictw i folderów w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Hasłem promocyjnym Powiatu Gnieźnieńskiego jest „dobre miejsce, królewska tradycja” nawiązujące do czasów odległych jak i teraźniejszych. Ważnym elementem promocji Ziemi Gnieźnieńskiej jest również promocja całego Szlaku Piastowskiego.

Agnieszka Rzempała-ChmielewskaProgram targów T&T Warsaw 2003
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki