BIPPiątek, 03.12.2021

Giełda Turystyczna w Gnieźnie

Tegoroczne edycje giełdy odbywają się na terenie całej Wielkopolskie pod hasłem „Wpadnij z sąsiedzką wizytą”. Gnieźnieńska Giełda będzie towarzyszyła sobotnim obchodom Dni Gniezna. Wizyty Wielkopolskiej Giełdy Turystycznej odbywać się będą również w następujących miastach Wielkopolski:

Konin - 16.V

Chodzież - 30.V

Czarnków - 31.V

Kalisz - 07.VI

Leszno - 21.VI

Śrem - 27.VI

Poznań - 15.VIII

Nowy Tomyśl - 29.VIII

Gostyń - 29.VIII

Dodatkowo dwa „pociągi specjalne”

,,Pirat’’ do Kołobrzegu - 30.05

,,Flota Wielkopolski’’ do Szczecina - 13.06

Lokalizacja giełd powiązana jest z różnego rodzaju imprezami lokalnymi dla mieszkańców w/w miejscowości, a weekendowy termin tych imprez sprzyja zwiększeniu zainteresowania ofertą wypoczynku w naszym regionie.