BIPSobota, 31.7.2021

Gnieźnianie na Zlocie Miłośników Citroena 2CV

Gnieźnianie na Zlocie Miłośników Citroena 2CV
Stoisko naszego miasta i powiatu urzekało nie tylko mnogością materiału reklamowego, ale również pomysłowością w jego eksponowaniu. Obsługujący nasze stoisko wielbiciele starych pojazdów wykorzystali konwencję komedii francuskiej opowiadającej o perypetiach dzielnych żandarmów z Saint –Tropez. Tym samym zwracali na siebie uwagę licznie odwiedzających wystawę widzów, przy okazji efektownie promując nasze miasto i powiat. Największym hitem okazały się … cukierki krówki firmujące powiat gnieźnieński, jak relacjonuje pan Kazimierz:

Gdybyśmy mieli rodzimych krówek nawet kilka razy więcej, to i tak nie bylibyśmy wstanie zadowolić wszystkich amatorów gnieźnieńskich słodkości. Dziękuję panu staroście Krzysztofowi Ostrowskiemu za udzieloną nam pomoc i wsparcie naszego przedsięwzięcia.

Gnieźnieńska ekipa zaakcentowała swój udział, wykonując bluesa promującego nasz powiat.

Gnieźnieńscy miłośnicy Citroena czynią starania, aby jubileuszowy XXV zlot w 2015 roku odbył się w Polsce. Na miejsce zlotu proponują Pola Lednickie.


drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych