BIPPiątek, 09.6.2023

Pierwsze warsztaty z zakresu pakietów turystycznych!

Pierwsze warsztaty z zakresu pakietów turystycznych!
Warsztaty odbędą się w dniu 27 stycznia 2010 roku w siedzibie GWSHM Milenium przy ulicy Pstrowskiego 3a. W ramach warsztatów zaplanowano szereg wykładów, prezentacji oraz zajęć praktycznych, prowadzonych przez dra Armina Mikosa von Rohrscheidt - kierownika specjalności turystyka kulturowa GWSHM Milenium. Każda osoba biorąca udział w warsztatach otrzyma certyfikat uczestnictwa. Szczegółowy plan warsztatów znajduje się w załączniku.

Pakiet turystyczny to kombinacja dwóch lub więcej elementów (np. transport, noclegi, wyżywienie, zwiedzanie) sprzedawanych jako całościowy produkt po zryczałtowanej cenie, w której koszty danych pozycji nie są wyszczególnione. Choć często niedoceniany, jest on doskonałym sposobem na zatrzymanie turysty na dłuższy czas u siebie. Zgłębienie tajników pakietów turystycznych może zatem dać Państwu ogromną przewagę konkurencyjną i przyczynić się do wzrostu dochodów z tytułu turystyki.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Gnieźnie pod numerem telefonu: (061) 424 07 43 lub e-mailowo na adres: promocja3@powiat-gniezno.pl.

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY.

Załącznik:drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki