BIPNiedziela, 26.3.2023

Ferie na sportowo

Ferie na sportowo
Cenną inicjatywę wykazali nauczyciele wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie, którzy zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w piłkę siatkową i tenisa stołowego.

Zawody w siatkówkę odbywały się w dniach od 18 do 21 stycznia 2010. Zgłosiło się 11 klas. Po eliminacjach, do czwartkowego finału zakwalifikowały się reprezentacje klas: IV Tm2 , II LB1 i III Tm. Finałowe zmagania rozgrywane „systemem każdy z każdym” wyłoniły ostatecznie zwycięzców:

  • I miejsce kl. IV Tm 1
  • II miejsce kl. II LB 1
  • III miejsce kl. III Tm.

Najlepszym zawodnikiem został wybrany Paweł Gożdziewski z kl. III tm. Nagrodę „fair play " odebrał Szymon Wożniak z kl. II lb1. Puchary ufundowane przez Radę Rodziców wszystkim laureatom wręczał organizator zawodów Marek Leśniczak oraz wicedyrektor Szkoły Adam Krystowiak.

Pasjonujące pojedynki w tenisa stołowego właśnie dobiegają końca, wyznaczając tym samym ostatni dzień zimowej przerwy w szkole.

Fantastyczna zabawa, niezły poziom, a przede wszystkim okazja do spotkania się w szkole, którą po prostu lubimy. Niektórzy moi koledzy przyjeżdżali nawet z odległych miejscowości, mimo mrozów i śniegu – podsumował swój udział w Mistrzostwach uczeń klasy II LB 1 - Mateusz Tomczak. – Ferie pod znakiem sportowych zmagań uważam za udane.drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki