BIPCzwartek, 06.10.2022

Zapraszamy na Interdyscyplinarną Konferencję Naukową

Celem konferencji jest stworzenie szerokiej platformy dla prezentacji wyników i wymiany doświadczeń oraz konsolidacja polskiego środowiska naukowego związanego z aktualnymi problemami z pogranicza ochrony środowiska oraz energetyki, zarządzania, transportu, informatyki i medycyny.

Patronat honorowy nad konferencją sprawują: JM prof. dr hab. Józef Garbarczyk - Rektor PWSZ w Gnieźnie oraz Krzysztof Ostrowski Starosta Gnieźnieński.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się na stronie: www.pwsz-gniezno.edu.pl