BIPŚroda, 23.6.2021

Święto Nauki i Kultury w Gnieźnie

Działania festiwalowe skierowane są przede wszystkim do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, ale także mieszkańców Gniezna i okolic. Mając świadomość, że od poziomu nauki, jej wykorzystania i dobrego wykształcenia zależeć będzie rozumienie świata i umiejętność działania w nim młodzieży, organizatorzy przygotowują bogatą ofertę spotkań o różnym charakterze. Spotkania festiwalowe mają w przystępny sposób ukazać przydatność wiedzy oraz korzyści, jakie można uzyskać dzięki właściwemu jej wykorzystaniu.

Szczegóły dotyczące całotygodniowych wydarzeń Festiwalu oraz jego harmonogram znajduje się na stronie www.gnieznienskifestiwal.pl

Serdecznie zapraszają organizatorzy