BIPWtorek, 03.8.2021

Marek Michalak starostą X Dożynek Powiatowo-Gminnych

Marek Michalak starostą X Dożynek Powiatowo-Gminnych
Po jej zakończeniu korowód dożynkowy przejdzie na planty gdzie odbędą się uroczystości obrzędowe. W programie okolicznościowym przewidziano koncert samorządowej orkiestry dętej miasta i powiatu, występ kabaretu „Siwy Dym”, zespołu coverowego oraz inne liczne atrakcje.

Wczoraj oficjalne zaproszenie do pełnienia funkcji starosty dożynek panu Markowi Michalakowi z Mijanowa (gmina Trzemeszno) wręczyli wicestarosta gnieźnieński Dariusz Pilak oraz zastępca burmistrza miasta i gminy Trzemeszno Zygmunt Nowaczyk.

Pan Marek Michalak wspólnie z żoną Stefanią prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 66 hektarów. W tym nowoczesnym, zmechanizowanym gospodarstwie dominuje produkcja trzody chlewnej. Jednak nie jest to jedyne źródło utrzymania państwa Michalaków. Zajmują się oni również uprawą rzepaku oraz zbóż. Pan Marek jest cenionym w gminie gospodarzem. Sukcesywnie rozwija i modernizuje swoje gospodarstwo. Warunki bezpieczeństwa i higieny pracy w tym gospodarstwie są na bardzo wysokim poziomie - odzwierciedla to otrzymanie w 2009 r. nagrody w VII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu ,,Bezpieczne gospodarstwo rolne”. Ponadto Pan Marek Michalak został nominowany w konkursie Wielkopolski Rolnik Roku 2009.drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych