BIPŚroda, 23.6.2021

Kolędy z Gniezna

Wydawało się, że padający śnieg pokrzyżuje plany organizatorom ,,kolędowania’’. Jednak mimo złych warunków atmosferycznych nie zabrakło chętnych do wspólnego śpiewania kolęd na gnieźnieńskim Rynku. Ze sceny zachęcały do tego lokalne zespoły, a także starosta Dariusz Pilak i wicestarosta Robert Andrzejewski. Po godz. 17.30 na antenie Radia Plus usłyszeć można zaśpiewaną w Gnieźnie kolędę ,,Wśród nocnej ciszy’’. Została ona wybrana przez gnieźnieńskich słuchaczy. O godz. 18.00 natomiast, na zakończenie koncertu, w całej Polsce zabrzmiała ,,Cicha noc’’.