BIPŚroda, 23.6.2021

Inwestycja z myślą o środowisku

To innowacyjne rozwiązanie przyniesie oszczędności i przyczyni się do realizacji przez VELUX założeń polityki środowiskowej w zakresie redukcji emisji CO2 do atmosfery –rocznie do atmosfery trafi 4.000 ton C02 mniej.

Znaczenie takich rozwiązań jest ogromne ponieważ pozwalają one zakładom produkcyjnym optymalizować koszty utrzymania i produkcji – wskazuje dyrektor generalny VELUX Lidia Mikołajczyk-Gmur.

Zdaniem starosty Dariusza Pilaka stosowanie przez przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie powiatu gnieźnieńskiego technologii przyjaznych środowisku naturalnemu w wymierny sposób przyczynia się także do podnoszenia warunków życia mieszkańców powiatu.