BIPWtorek, 27.7.2021

Inicjatywa JEREMIE

Inicjatywa JEREMIE
Spotkanie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, sala konferencyjna nr 2.47 (II piętro) w dniu 31 maja 2011 r. o godzinie 10:00.

W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane ogólne informacje na temat inicjatywy JEREMIE, a także praktyczne aspekty ubiegania się o pożyczkę lub poręczenie. W spotkaniu wezmą udział podmioty udzielające poŜyczek oraz poręczeń na terenie województwa wielkopolskiego.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest inwestowanie w kadry przedsiębiorstw, dlatego włączamy do programu spotkania dotyczącego inicjatywy JEREMIE również prezentację ogólnopolskiej kampanii społecznej "Szkolenia- to się opłaca" realizowanej na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Dla przedsiębiorców, którzy zapiszą się na spotkanie przygotowano prezentację i materiały, dotyczące rozwoju pracowników oraz losowanie nagrody - szkolenia.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy wszystkie zainteresowane osoby o potwierdzenie przybycia do dnia 25 maja 2011 r. pod numerem tel. 061 425 02 90 lub na adres email: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych