BIPPoniedziałek, 21.6.2021

Festiwal Tradycyjnej Kuchni Wielkopolskiej

Impreza pod honorowym patronatem Metropolity Gnieźnieńskiego Prymasa Polski Księdza Arcybiskupa Józefa Kowalczyka i Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego, odbędzie się w Gnieźnie po raz pierwszy.

Festiwal ma charakter otwarty. Wszystkich mieszkańców Powiatu Gnieźnieńskiego (i nie tylko) zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Dla każdego przygotowaliśmy poczęstunek w formie tradycyjnych wielkopolskich potraw.