BIPPoniedziałek, 03.10.2022

24 grudnia oraz 7 stycznia Urząd będzie zamknięty

W Wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia br. oraz w piątek po święcie Trzech Króli – 7 stycznia 2022 r. Starostwo Powiatowe w Gnieźnie będzie zamknięte. Jeżeli planujecie Państwo wizytę w naszym Urzędzie, prosimy ten fakt wziąć pod uwagę.

Z uwagi na obowiązujące przepisy – w zamian za świąteczne dni przypadające w soboty - pracownikom należy udzielić innego dnia wolnego od pracy. Dlatego też za Boże Narodzenie (25 grudnia br.) oraz za Nowy Rok (1 stycznia 2022 r.) wolnymi dniami od pracy w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie będą 24 grudnia 2021 r. oraz 7 stycznia 2022 r. W te dni Urząd będzie zamknięty.

W dniu 31.12.2021 r. pracujemy od godz. 7.30 do godziny 13.00.

Mieszkańców i wszystkich zainteresowanych przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.