BIPNiedziela, 04.6.2023

Jacek Frąckowiak przejął obowiązki Dyrektora ZOZ

Jacek Frąckowiak przejął obowiązki Dyrektora ZOZ
Jacek Frąckowiak jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończył studia na Wydziale Planowania i Zarządzania w zakresie organizacji i zarządzania. Gnieźnianin. Ekonomista, przedsiębiorca, człowiek sukcesu. Ma 50 lat.

W 1989 roku założył Spółkę Cywilną Trapex-Pol, która w 1996 roku została przekształcona w Trapex S.A., operatora sieci sklepów VIKI. Frąckowiak pełnił wtedy funkcję prezesa zarządu firmy. W latach 1998-2008 pełnił również funkcje Dyrektora Handlowego, Dyrektora ds. Ekonomicznych i Dyrektora ds. Marketingu. Przedsiębiorstwa, którymi dotąd zarządzał wyróżniane były wieloma nagrodami z zakresu gospodarki i lokalnego biznesu.

Od 2010 roku prowadzi własną działalność biznesową związaną z handlem i zarządzaniem dużymi zasobami ludzi. Zna język angielski i rosyjski. Nie jest związany z żadną opcją polityczną. „Jestem przekonany, że Pan Jacek Frąckowiak posiada niezbędne doświadczenie, aby sprawnie pokierować szpitalem w sytuacji, w której się znaleźliśmy. W tej chwili szpital potrzebuje dobrego menedżera i osoby z dużą charyzmą. Uważam, że Pan Frąckowiak doskonale spełnia te cechy.” – zaznacza starosta Dariusz Pilak.
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki