BIPŚroda, 29.3.2023

Marian Fluder i Marian Wierzbicki w finale plebiscytu „Człowiek Roku Wielkopolski 2012”

Marian Fluder i Marian Wierzbicki w finale plebiscytu „Człowiek Roku Wielkopolski 2012”
„Głos Wielkopolski” postanowił docenić i wyróżnić tych, którzy w ubiegłym roku najbardziej zasłużyli się dla województwa, organizując plebiscyt „Człowiek Roku Wielkopolski 2012”. Wśród nominowanych znalazło się dwóch gnieźnian!

Na zdobycie tytułu szansę ma 26 kandydatów wybranych przez czytelników "Głosu Wielkopolskiego" i tygodników lokalnych. Swoich faworytów wskazali mieszkańcy m.in. Kalisza, Gniezna, Poznania, Szamotuł, Wągrowca i wielu innych powiatów Wielkopolski. Nominowani to często ludzie znani tylko w lokalnym środowisku. Ideą dziennika jest, aby to zmienić. Pokazując, że Wielkopolska pełna jest ludzi z pasją i energią do działania. Powiat Gnieźnieński reprezentują: Marian Fluder i Marian Wierzbicki.

Aby zagłosować w plebiscycie, należy wysyłać SMS pod numer 72355 o treści: WLKP.X, gdzie X oznacza numer przypisany do kandydata. Jeden SMS to jeden oddany głos. Każdy czytelnik i internauta, może jednak oddać dowolną ich liczbę. Doktor Fluder oznaczony został cyfrą 6, natomiast M. Wierzbicki 23.

Nominowany, który zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma tytuł Człowieka Roku Wielkopolski 2012 i pamiątkową statuetkę. Kapituła plebiscytu będzie też mogła wskazać osoby, które choć nie znalazły się na pierwszym miejscu w rankingu, szczególnie zasłużyły się dla województwa, powiatu, lokalnej społeczności, a tym samym powinny otrzymać wyróżnienie specjalne.

Głosowanie na Człowieka Roku Wielkopolski 2012 zakończy się dokładnie w sobotę 9 lutego 2013 roku o godzinie 16.59. Szczegółowe wyniki plebiscytu opublikowane zostaną jeszcze tego samego dnia na stronie www.gloswielkopolski.pl, a następnego dnia na łamach "Głosu".

Szczegóły plebiscytu na: www.gniezno.naszemiasto.pl
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki