BIPPiątek, 09.6.2023

Starosta Gnieźnieński i Bank Spółdzielczy z Gniezna wśród najlepszych

Starosta Gnieźnieński i Bank Spółdzielczy z Gniezna wśród najlepszych
Uroczysta Gala 42. edycji konkursu „Orzeł Agrobiznesu”, której laureatem został między innymi Bank Spółdzielczy w Gnieźnie doceniony za sukces rynkowy i skuteczne działania na rzecz agrobiznesu, odbyła się w dniu 20 marca w Auli Domu Literatury w Warszawie.

Nagroda „Orła Agrobiznesu” została przyznana po raz pierwszy w grudniu 2001 r. Otrzymują ją firmy posiadające udokumentowany sukces rynkowy potwierdzony wynikami zleconych przez organizatora konkursu ankietowych badań konsumenckich prowadzonych w wybranych miastach. W przypadku maszyn, urządzeń czy opakowań pod uwagę brane są także opinie użytkowników. Nagrody i nominacje przyznaje Kapituła złożona z polityków zajmujących się problematyką konsumencką i rynkową, marketingowców, handlowców, specjalistów zajmujących się polityką jakości i wizerunkiem.

Przy ocenie brana jest pod uwagę także skuteczność wchodzenia z nowymi produktami na rynek, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, sposób promocji, tworzenie wizerunku firmy przyjaznej konsumentowi i użytkownikowi oraz dobra współpraca z władzami samorządowymi.

W 42. edycji konkursu nagrodę „Orła Agrobiznesu” odebrało 10 wyróżniających się na polskim rynku podmiotów. Po wręczeniu nagród zgromadzona w Auli Domu Literatów publiczność wysłuchała mini recitalu Joanny Rawik – artystki znanej między innymi ze współpracy z krakowskim klubem „Pod Jaszczurami” i kabaretem „Kundel” oraz występów w audycji radiowej „Podwieczorek przy mikrofonie”.
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki