BIPŚroda, 07.6.2023

Medaliści mistrzostw Polski nagrodzeni

Medaliści mistrzostw Polski nagrodzeni
W dowód uznania dla osiągnięcia zawodników Starosta przekazał gnieźnieńskiej drużynie bon o wartości 1000 zł., z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego.

Przypomnijmy, turniej finałowy rozegrany został w dniach 14 - 15 czerwca 2013 na stadionie im. A. Flinika przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie. W półfinale gnieźnianie przegrali z Grunwaldem Poznań 1:8 - honorowego gola zdobył Arkadiusz Brożek. W drugim spotkaniu półfinałowym AZS Politechnika Poznańska zremisował w regulaminowym czasie gry z Pomorzaninem Toruń 2:2. W dogrywce "złotą bramkę" zdobył Dariusz Rachwalski i w tej sytuacji akademicy awansowali do finału, a Pomorzanin zagrał o brązowy medal ze Startem. Najważniejsze dla naszej drużyny spotkanie zakończyło się remisem 3:3 i o kolejności na podium decydowała dogrywka. Już w drugiej minucie dogrywki Szymon Kosicki strzelił zwycięskiego gola i "Startowcy" zakończyli zmagania na trzeciej pozycji. Mistrzem Polski został Grunwald Poznań wygrywając w finale z AZS Politechniką Poznańską 3:1.

Brązowy medal mistrzostw Polski wywalczył zespół w składzie:
Marcin Trzaskawka, Błażej Zieliński, Jakub Kaszyński, Mariusz Gromadzki, Damian Szymański, Łukasz Kurowski, Arkadiusz Brożek, Michał Poltaszewski, Szymon Kosicki, Robert Grotowski, Marcin Grotowski, Piotr Mikuła, Paweł Tubacki, Mateusz Ciężki, Michał Grzeszczak, Paweł Pawlak, Hubert Czaiński.

Trenerem drużyny jest Jakub Stranz.


drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki