BIPNiedziela, 13.6.2021

Konkurs fotograficzny i filmowy „Honorowe krwiodawstwo w obiektywie”

Konkurs fotograficzny i filmowy „Honorowe krwiodawstwo w obiektywie”
do artystycznego ukazania honorowego krwiodawstwa – jako daru życia – poprzez prezentację zdjęć i filmów dokumentujących proces oddawania krwi.

Kto może wziąć udział w konkursie: uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych powiatu gnieźnieńskiego. Uczniowie i uczennice mogą pracować indywidualnie lub w zespołach maksymalnie 3 osobowych.

Ważne terminy: zdjęcia lub film należy wykonać w trakcie akcji poboru krwi w szkole (marzec 2014 r.), do której uczęszcza uczeń lub uczennica i dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Gnieźnie (do Biura Obsługi Interesanta w kopercie zgodnie z regulaminem konkursu) do 4 kwietnia 2014 r. Rozstrzygnięcie nastąpi do 14 kwietnia 2014 r.

Co trzeba zgłosić do konkursu:
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu:
  • 1 film trwający maksymalnie 5 minut, w formacie DVD lub AVI na nośniku DVD, lub
  • serię 5 fotografii zapisanych na nośnikach CD w formacie JPG o wymiarach min 1200x1600 pikseli i max w plikach nie przekraczających 1MB.
Na zwycięzców czekają nagrody!

Pliki do pobrania
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych