BIPCzwartek, 08.12.2022

Trwają Gnieźnieńskie Targi Edukacyjne

Trwają Gnieźnieńskie Targi Edukacyjne
Jak powiedział Starosta Dariusz Pilak – Gnieźnieńskie Targi są doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną biorących w nich udział placówek, ale i impulsem do przemyślenia własnej drogi życiowej i edukacyjnej w sposób zapewniający właściwe wejście na rynek pracy.

Na uroczystej inauguracji targów obecni byli m.in. członkowie Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego, Przewodniczący Rady Powiatu Telesfor Gościniak, wraz z Radnymi, przedstawiciele Urzędu Miasta i Rady Miejskiej w Gnieźnie, dyrektorzy i nauczyciele z gnieźnieńskich placówek oświatowych.

Organizatorami targów są Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa „Milenium”, we współpracy z Instytutem Kultury Europejskiej UAM, I Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie oraz Cechem Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie.

Na targach gościć będzie ponad 40 wystawców.


drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych