BIPSobota, 03.6.2023

Uczeń ZSP 3 - III stolarzem w Polsce!

Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak wraz z Dyrektorem ZSP 3 Tadeuszem Strękiem pogratulowali mistrzowi stolarstwa znakomitego sukcesu. W uroczystym spotkaniu uczestniczył także pracodawca, nauczyciel prowadzący oraz mama Daniela Beczka.

Jak stwierdził laureat – sukces jest dla niego wielkim zaskoczeniem i jednocześnie motywacją do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

Starosta Dariusz Pilak stwierdził że zajęcie czołowego miejsca w tak prestiżowym Konkursie i osiągnięty sukces, są dowodem wysokich umiejętności oraz zaangażowania w codzienną pracę i naukę zawodu. Udowadniają jednocześnie, że uczniowie szkół powiatu gnieźnieńskiego, w trakcie swojej edukacji zdobywają wysokie umiejętności, dzięki którym z powodzeniem mogą stawić czoła wyzwaniom dorosłego życia.