BIPŚroda, 23.6.2021

Tuzinek Cup 2014

Tuzinek Cup 2014
W zawodach tych wystąpiło sześć drużyn, a wśród nich znalazły się dwie drużyny gospodarzy UKS Tuzinek Gniezno. Oprócz gnieźnianek w turnieju

Cały turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, w sumie 15 spotkań. W tegorocznych zawodach dziewczyny z Tuzinkawypadły bardzo dobrze, ostatecznie zajmując 2 i 3 miejsce.
„Cieszą osiągnięte wyniki, ale nie to było najważniejsze. Był to praktycznie debiut naszych dziewcząt. W pierwszych meczach widać było bardzo duże zdenerwowanie. Jednak z każdym kolejnym meczem dziewczęta coraz lepiej zaczęły sobie radzić z presją i tremą, a w ostatnich swoich spotkaniach pokazały w pełni posiadane już niemałe umiejętności. Wykazały się ogromną walą walkii zaangażowaniem, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość dla tej drużyny. Już w przyszłym tygodniu wyjeżdżamy na ogólnopolski 3 dniowy turniej do Kępna, gdzie dalej będziemy szlifować swoje umiejętności z piłki ręcznej. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomagali w organizacji tego turnieju, rodzicom za wspaniały doping. Osobne podziękowania uczestniczki kierują w stronę naszego Starostwa Powiatowego, bo to dzięki dofinansowaniu z Powiatu Gnieźnieńskiego ten turniej mógł się odbyć” – po zakończeniu powiedział trener Robert Popek.

Końcowa klasyfikacja:
1. Bukowia Buk 9 pkt.
2. TuzinekMOS Gniezno 8 pkt.
3. Tuzinek SP12 Gniezno 7 pkt.
4. Polonia II Kępno 4 pkt.
5. Pantery Dopiewo 2 pkt.
6. Polonia I Kępno 0 pkt.


Oprócz pucharów i medali organizatorzy wręczyli nagrody indywidualne. „Najlepszą zawodniczką” wybrano Magdalenę Szynkaruk z Bukowi Buk, „Najlepszą bramkarką” wybrano Darię Rożek – UKS Tuzinek. „Królem strzelców” została Anastazja Liebing z UKS Tuzinek zdobywczyni 27 bramek . Wybrano również najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach: Patrycja Krysztofiak – Bukowia Buk, Olga Lisiecka – Pantery Dopiewo, Agata Staniszewska - Polonia I Kępno, Jagoda Martyna Orzechowska – Polonia II Kępno i Agata Alwin i Zuzanna Kałasz–Tuzinek Gniezno.

Wszystkie uczestniczki kończyły turniej w doskonałych humorach, trenerzy drużyn przyjezdnych bardzo chwalili dobrą organizację i wspaniałą atmosferę.

Skład UKS TUZINEK Gniezno: Daria Rożek i Zuzanna Kałasz – bramkarki, Nadia Hyża, Martyna Kuszak, Maja Brząkała, Zuzanna Derwich, Vanessa Rożak, Anastazja Liebing, Aleksandra Sypniewska, Martyna Chojnacka, Klaudia Glinkowska, Julia Warsińska, Agata Alwin, Paulina Kabacińska, Nadia Zdunek, Natasza Jabłońska i Wiktoria Stachowicz – zawodniczki z pola.

Wyniki:
1. Tuzinek SP12 Gniezno Tuzinek MOS Gniezno 3:6
2. Polonia I Kępno Polonia II Kępno 1:12
3. Pantery Dopiewo Bukowia Buk 1:7
4. Tuzinek SP12 Gniezno Polonia I Kępno 15:0
5. Tuzinek MOS Gniezno Pantery Dopiewo 9:6
6. Polonia II Kępno Bukowia Buk 8:12
7. Tuzinek SP12 Gniezno Pantery Dopiewo 8:4
8. Tuzinek MOS Gniezno Polonia II Kępno 7:4
9. Polonia I Kępno Bukowia Buk 4:14
10. Tuzinek SP12 Gniezno Polonia II Kępno 9:5
11. Tuzinek MOS Gniezno Bukowia Buk 9:11
12. Polonia I Kępno Pantery Dopiewo 4:6
13. Tuzinek SP12 Gniezno Bukowia Buk 7:7
14. Tuzinek MOS Gniezno Polonia I Kępno 7:1
15. Polonia II Kępno Pantery Dopiewo 5:2


drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych