BIPŚroda, 16.6.2021

Promocja powiatu na rynkach polskim, niemieckim i holenderskim

Promocja powiatu na rynkach polskim, niemieckim i holenderskim
Dzięki trwającej już od kilku lat współpracy z Wielkopolską Organizacją Turystyczną, Powiat Gniezno może pokazywać się na właściwie wszystkich najważniejszych targach turystycznych w Polsce i zagranicą. Informacje o naszym regionie znajdują się w materiałach przygotowywanych bezpośrednio przez WOT.

Wraz z nimi, w tournĕe po Polsce i Europie, Powiat Gnieźnieński wysyła także foldery z serii „Tu powstała Polska”, wydane dzięki projektowi unijnemu realizowanemu pod tą samą nazwą. Warto zaznaczyć, że seria materiałów promocyjnych powiatu została wydana w kilku językach i w znacznych ilościach pozwalających na ich obecność na wielu targach i imprezach promocyjnych.

Od początku tego roku odwiedziły już one kilka miast w Holandii, Niemczech, no i oczywiście w Polsce. Z informacji przekazywanych przez obecnych na targach pracowników WOT wynika, że zagranicznych turystów do naszego regionu najbardziej przyciąga jego spuścizna historyczna i kulturowa. Polacy z kolei coraz częściej zaczynają się interesować ofertą turystyki aktywnej – szlakami rowerowymi, wodnymi itd.
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych