BIPPoniedziałek, 15.8.2022

„Superprzedszkolaki” z wizytą w Starostwie

Spotkanie było nagrodą za zajęcia III miejsca w plebiscycie „Gnieźnieńskiego Tygodnia” i portalu „Gniezno.naszemiasto.pl” na najfajniejszą grupę przedszkolną w Gnieźnie.

Podczas spotkania z władzami Powiatu, przedszkolaki zwiedziły budynek gnieźnieńskiego Starostwa, gabinety Starosty i Wicestarosty oraz poczuli się jak prawdziwi radni na sali sesyjnej. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z panią Beatą Tarczyńską, Starostą Gnieźnieńskim. Każdy z najmłodszych gości Starostwa otrzymał także okolicznościowy upominek.