BIPPiątek, 02.6.2023

Oni pomagają!

Oni pomagają!
Konkurs zorganizowany przez KP PSP w Gnieźnie, polegał na przygotowaniu pracy multimedialnej na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w czasie wypadku drogowego lub podczas zdarzenia w miejscu publicznym. Po zweryfikowaniu wszystkich nadesłanych prac konkursowych, komisja wyłoniła zwycięzców:

I miejsce zdobył Kamil Chudy (II LO),
II miejsce wywalczyły: Laura Banicka, Oliwia Danielska, Monika Fromm (II LO)
III miejsce zajęli: Angelika Mizera, Zuzanna Maciejewska i Dominik Rolewski (II LO)

Jestem pod dużym wrażeniem waszych umiejętności – mówił do uczestników koordynator konkursu sekc. Mateusz Gronowski – nie życzę wam, abyście musieli z nich kiedyś korzystać, ale życzę tym, którzy jednak będą potrzebowali pomocy, aby mogli ją otrzymać właśnie od was – dodał.

Beata Tarczyńska, Starosta Gnieźnieński,nie kryła swojego podziwu wobec godnej naśladowania postawy i wiedzy uczestników konkursu – podobne konkursy pozwalają przełamać swój strach, ucząc jak właściwie udzielić pierwszej pomocy – mówiła B. Tarczyńska – sądzę, że będą one kontynuowane i już dziś zapraszam do uczestnictwa w nich – powiedziała pani Starosta.Słowa uznania i gratulacje przekazał uczniom również mł. bryg. Jacek Michalak – Komendant Powiatowy PSP w Gnieźnie.

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Carbonoraz upominki przygotowane przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Wszyscy uczestnicy konkursu wzięli ponadto udział w specjalistycznym szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej, zakończonym wydaniem stosownych zaświadczeń.drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki