BIPWtorek, 27.7.2021

Przybory szkolne pojadą na Ukrainę – dziękujemy!

 Przybory szkolne pojadą na Ukrainę – dziękujemy!
stowarzyszeniu Społeczno-Kulturalnemu „Polska-Ukraina” w Poznaniu, które zajmie się dalszą dystrybucją zebranych artykułów.

We wtorek, 25 sierpnia br., Marcin Makohoński, dyrektor wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz Grzegorz Reszko, dyrektor CK eSTeDe, w imieniu starosty Beaty Tarczyńskiej przekazali zebrane pomoce szkolne na ręce pracowników biura Stowarzyszenia „Polska-Ukraina”, działającego przy Konsulacie Honorowym Ukrainy w Poznaniu - pomysłodawcy i organizatora zbiórki.

Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego pragnie podziękować wszystkim, którzy uczestnicząc w zbiórce przyczynili się do pomocy uczniom z Ukrainy i poprzez szczery dar serca okazali im swoje bezinteresowne wsparcie.Zbiórka objęta była zgodą Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych