BIPPoniedziałek, 25.10.2021

Bezpieczna jesień na drodze

Bezpieczna jesień na drodze
będą mieli możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego swoich pojazdów i przygotowania ich do bezpiecznej eksploatacji w warunkach zimowych.

- To bardzo ważne, aby szczególnie w okresie jesienno-zimowym zadbać o stan techniczny swoich pojazdów – mówi Jerzy Berlik, wicestarosta gnieźnieński. – Dzięki współpracy ze Stacjami Kontroli Pojazdów na terenie naszego powiatu, mieszkańcy będą mieli po raz kolejny taką możliwość. Wszyscy tym samym zadbamy o bezpieczeństwo zarówno kierowców i ich pasażerów, jak i innych uczestników ruchu – dodaje J. Berlik.

Aby bezpłatnie ocenić stan techniczny auta i zdiagnozować zawczasu ewentualne usterki, wystarczy w dniach 26-30 października 2015 roku odwiedzić wybraną Stację Kontroli Pojazdów i powołać się na akcję „Bezpieczna jesień w powiecie gnieźnieńskim”.

W poprzedniej edycji podobnej akcji, tuż przed wakacjami, uczestniczyło ponad 200 kierowców. Partnerem akcji jest Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.


drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych