BIPPiątek, 19.8.2022

„Jak Mikołaj urwał się z choinki” w eSTeDe

Zabawna i żywa opowieść o dwóch elfach, pomocnikach Świętego Mikołaja, które muszą wykonać misję specjalną – sprowadzić z powrotem Mikołaja, który spadł na Ziemię i stracił pamięć. W trakcie spełniania misji czeka na nich mnóstwo wyzwań, do podołania którym potrzebna będzie wiara we własne siły i wytrwałość, a także – co jest niejako przesłaniem spektaklu – optymizm.

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku od 3 lat. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w eSTeDe!