BIPSobota, 19.6.2021

Powstają pakiety usług turystycznych na Szlaku Piastowskim

Powstają pakiety usług turystycznych  na Szlaku Piastowskim
programu lojalnościowego pn. Karta Piasta i pakietyzacji usług turystycznych. Spotkanie odbędzie w dniu 26 lutego br. o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie.

PROGRAM SPOTKANIA
10:00 – Zaprezentowanie przez koordynatora Szlaku Piastowskiego stanu prac nad reorganizacją szlaku oraz propozycji współpracy na linii Szlak Piastowski – branża turystyczna w woj. Wielkopolskim i Kujawsko-Pomorskim.
11:00 – Przedstawienie programu lojalnościowego „Karta Piasta”.
11:30 – Przedstawienie projektu warstw tematycznych oraz pakietyzacji usług na szlaku.
12:00 – Panel dyskusyjny „Branża hotelarska i gastronomiczna na Szlaku Piastowskim”.


Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłaszanie się na adres koordynator@szlakpiastowski.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, opis stanowiska i miejsca pracy oraz tytuł „Branża hotelarska i gastronomiczna na Szlaku Piastowskim”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Informacje dodatkowe pod nr tel. 798072200.

Niniejsze spotkanie rozpoczyna cykl spotkań z branżą turystyczną w zakresie tworzenia pakietów na Szlaku Piastowskim. Partnerem działania jest Klaster Turystyczny „Szlak Piastowski w Wielkopolsce” (w trakcie rejestracji w KRS).
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych