BIPPoniedziałek, 26.7.2021

Nauczyciele uczcili swoje święto

Nauczyciele uczcili swoje święto
- Dnia Edukacji Narodowej, spotkali się z dyrekcją, nauczycielami i pracownikami administracyjnymi szkół oraz placówek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Gnieźnieński.

- Zawód nauczyciela jest tak naprawdę odpowiedzialną misją i powołaniem – mówiła Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński. – Pamiętajmy, że nabyta w czasie nauki szkolnej wiedza i ukształtowana postawa uczniów stają się fundamentem świadomego funkcjonowania dorosłego człowieka w społeczeństwie. Dzisiejsze spotkanie jest formą podziękowania i docenienia codziennego zaangażowania oraz osiągnięć nauczycieli i pracowników naszych szkół - dodała starosta B. Tarczyńska.

W trakcie uroczystości podziękowania i nagrody z rąk przedstawicieli Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego otrzymało kilkudziesięciu nauczycieli. Nie zabrakło również podsumowań oraz życzeń realizacji planów osobistych oraz zawodowych.drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych