BIPPoniedziałek, 15.8.2022

Uprawnienia dla młodych spawaczy

Certyfikaty potwierdzające uzyskanie nowych kwalifikacji odebrały 34 osoby, wśród nich absolwenci gnieźnieńskich szkół zawodowych i techników, którzy już rozpoczęli karierę zawodową.

Jak zauważa Sylwester Sip, dyrektor CKP w Gnieźnie, współcześnie kształcenie zawodowe otwiera przed uczniami bardzo atrakcyjne perspektywy, a możliwość uzyskania w trakcie nauki specjalistycznych uprawnień, dodatkowo wzmacnia szanse absolwentów na udaną karierę na rynku pracy.