BIPWtorek, 28.9.2021

Starostwo zaprasza mieszkańców na kurs pierwszej pomocy

Starostwo zaprasza mieszkańców na kurs pierwszej pomocy

Starostwo Powiatowe oraz Szpital Pomnik Chrztu Polski zachęcają do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach pierwszej pomocy przedmedycznej, które odbędą się w piątek 29 czerwca br. w sali sesyjnej gnieźnieńskiego starostwa w godzinach 9:00-13:00.

Podczas warsztatowego spotkania, organizowanego w ramach programu „Bezpieczny Powiat”, ratownicy medyczni Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie przekażą uczestnikom szkolenia zarówno podstawową wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne wskazówki, dotyczące w szczególności podstawowych zasad obowiązujących podczas udzielania pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych lub nagłych przypadkach losowych.

Dowiemy się, jak zachować się w sytuacji, w której jesteśmy świadkami wypadku drogowego, jak w sposób właściwy reagować w przypadku zawału, zakrztuszenia, omdlenia czy podtopienia oraz jak używać defibrylatora AED. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych