BIPPoniedziałek, 26.7.2021

Wokaliści z Teltow-Flaeming w Powiecie Gnieźnieńskim

Niemieccy artyści wystąpią w ramach dwóch koncertów, których organizatorem jest MDK. Pierwszy z nich odbędzie się w piątek, 7 lipca o godz. 20 na plaży w Skorzęcinie. Kolejny zaplanowano na sobotę, 8 lipca o godz. 19 w gnieźnieńskim MDK (ul. Roosevelta 42).

Goście z Niemiec poza planowanymi występami, spotkaniami oraz warsztatami muzycznymi będą mieli możliwość zwiedzenia Powiatu Gnieźnieńskiego.

Współpraca partnerska Powiatu Gnieźnieńskiego z Teltow-Flaeming jest niezwykle owocna. Stwarza ona możliwość wzajemnego poznania obydwu regionów oraz nawiązania licznych przyjaźni pomiędzy mieszkańcami.

Wszystkich zainteresowanych działalnością grupy HR.SIMON i chóru POPCHOR TF zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych: www.hr-simon.de , www.popchor-tf.de .

Rafał P. Spachacz
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych