BIPSobota, 31.7.2021

Dzień dla biznesu w II LO

Dzień dla biznesu w II LO

17 stycznia w II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie zorganizowano kolejne z cyklu spotkań w ramach „Dnia dla biznesu”, w którym udział wzięli Robert Chmielewski, właściciel firmy Complet Furniture Sp. J. oraz Daniela Ben-Or, właścicielka firmy Bovelli Bedding sp. z o.o.

Inicjatywa ma zachęcać młodych ludzi do prowadzenia działalności gospodarczej. Tegoroczni maturzyści popularnej „piętnastki”, mieli zatem okazję do zapoznania się z tajnikami tworzenia własnej firmy i zarządzania rozwijającym się biznesem. Podczas spotkania dyskutowano ponadto o potrzebach współczesnego rynku pracy, planowaniu kariery, a także ryzyku i korzyściach płynących z samozatrudnienia.

Wydarzenie, w którym udział biorą lokalni przedsiębiorcy to efekt współpracy powiatowego samorządu z gnieźnieńskim oddziałem Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Całość przedsięwzięcia objęta jest patronatem honorowym starosty gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych