BIPŚroda, 28.7.2021

XXVI Prezentacje Ekologiczne - czekamy na zgłoszenia

Przed nami XXVI Gnieźnieńskie Prezentacje Ekologiczne, które w tym roku przebiegać będą pod hasłem „Przywróćmy naszą ziemię”. Z okazji „Dnia Ziemi” obchodzonego 22 kwietnia, Polski Klub Ekologiczny Okręg Wielkopolski Koło w Gnieźnie, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Urząd Miejski Gniezno oraz Nadleśnictwo Gniezno zapraszają dzieci i młodzież do udziału w konkursie, którego główną ideą jest popularyzacja piętnastu celów zrównoważonego rozwoju AGENDY 2030 ONZ „Życie na lądzie”.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 kwietnia br.

fot. Pixabay