BIPPoniedziałek, 26.7.2021

Uwaga zamknięte Punkty Szczepień Powszechnych - pilny KOMUNIKAT

Informujemy, iż z powodu braku dostawy szczepionek Punkty Szczepień Powszechnych zlokalizowane w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie przy ul. Słowackiego 45/47 oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej 43-45 (bud. 4) w dniu 24.05.2021 r. będą nieczynne. Szczepienia zaplanowane w tym terminie przełożone zostaną na kolejne dni.

Ponadto informujemy, iż w dniach 26-28 maja br., nieczynny będzie Punkt Szczepień Powszechnych zlokalizowany w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej 43-45 (bud. 4).

Przypominamy również, że w każdy poniedziałek Punkty Szczepień Powszechnych, zlokalizowane w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie przy ul. Słowackiego 45/47 oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej 43-45 (bud. 4) czynne będą w godzinach 13.00 – 18.00.