BIPSobota, 27.11.2021

Lidia Boguszyńska z rekomendacją na stanowisko dyrektora Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gnieźnie

W dniu 25 sierpnia 2021 roku odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gnieźnie. Do konkursu zgłosiło się dwóch kandydatów. Komisja konkursowa obradowała w składzie: 3 przedstawicieli organu prowadzącego, 3 przedstawicieli Kuratorium Oświaty, 2 przedstawicieli Rady Pedagogicznej, 2 przedstawicieli Rady Rodziców oraz 2 przedstawicieli związków zawodowych (ZNP i NSZZ „Solidarność”).

Niebawem Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego podejmie uchwałę w sprawie ponownego powołania pani Lidii Boguszyńskiej na stanowisko dyrektora.