BIPSobota, 27.11.2021

Inauguracja nowego roku szkolnego

Dzień 1 września tradycyjnie oznacza inaugurację nowego roku szkolnego. W jednostkach oświatowych powiatu gnieźnieńskiego trwają oficjalne uroczystości z udziałem Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego oraz członków Zarządu Powiatu.

Zwracając się do uczniów i nauczycieli, którzy już jutro oficjalnie rozpoczną zajęcia szkolne, starosta Piotr Gruszczyński podziękował im za zaangażowanie oraz ogromny wysiłek, jaki wkładają w edukację w trudnej rzeczywistości, zdominowanej ograniczeniami związanymi z koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Szczególne słowa wdzięczności skierowane zostały do rodziców i opiekunów za umiejętność dostosowania się do wyzwań nauczania zdalnego i wsparcia swoich dzieci w przygotowaniu się do zajęć.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom administracyjnym szkół oraz dyrekcji, składamy życzenia sukcesów w nowym roku szkolnym, realizacji założonych celów, a także satysfakcji płynącej z pasjonującej przygody z nauką.