BIPŚroda, 08.12.2021

Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

Z tej okazji nauczycielom, pedagogom, wychowawcom, pracownikom administracji oraz dyrekcji szkół i ośrodków życzymy radosnego świętowania, kolejnych sukcesów dydaktycznych, zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Pragniemy dziś przede wszystkim wyrazić wdzięczność naszym pedagogom za podejmowane z sukcesem wyzwanie kształcenia w rzeczywistości, zdominowanej ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Szczególne słowa przekazujemy za cenną umiejętność dostosowania się do wymogów nauczania zdalnego, a także nieustanną gotowość do wspierania w tym procesie swoich uczniów. Przesyłamy ponadto najszczersze podziękowania za odpowiedzialną pracę wychowawcy kolejnych pokoleń dzieci i młodzieży, a także pielęgnowanie etosu nauczyciela i realizację cennych projektów sprzyjających rozwojowi lokalnej oświaty.

Jesteśmy z Was dumni!