BIPŚroda, 08.12.2021

Konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Powiatu Gnieźnieńskiego 2022-2030

Informujemy, iż w okresie trwania konsultacji zakończonych dnia 27 października 2021 roku nie wpłynęła żadna opinia, uwaga czy wniosek dotyczący projektu Strategii Rozwoju Powiatu Gnieźnieńskiego na lata 2022-2030.

Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i organizacje pozarządowe z powiatu do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących „Strategii Rozwoju Powiatu Gnieźnieńskiego na lata 2022-2030”. Konsultacje rozpoczynają się 21 października 2021 roku i będą trwały do 27 października 2021 roku.

Dokument podlegający konsultacjom społecznym, wraz z formularzem zgłaszania uwag jest dostępny na stronie internetowej www.powiat-gniezno.pl

Wraz z ww. dokumentami udostępniamy Diagnozę strategiczną uwarunkowań rozwojowych powiatu gnieźnieńskiego, która stanowi załącznik do Strategii Rozwoju Powiatu Gnieźnieńskiego na lata 2022-2030. Diagnoza strategiczna jest dokumentem dodatkowym i nie podlega konsultacjom.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres: konsultacje@powiat-gniezno.pl

Mamy nadzieję, że jako aktywni mieszkańcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych, wniesiecie Państwo wiele uwag i propozycji, które pomogą nam zweryfikować proponowane kierunki rozwoju społeczno-gospodarczego.

Zapraszamy do zapoznania się z projektem strategii.

Załączniki:

fot.pixabay