BIPNiedziela, 14.8.2022

Koncert muzyki skrzypcowej i wokalnej w eSTeDe

Już w czwartek 27 stycznia o godzinie 17.00 zapraszamy do Centrum Kultury „Scena to dziwna” na koncert muzyki skrzypcowej i wokalnej. To ostatni z cyklu trzech koncertów świątecznych poświęcony tematyce bożonarodzeniowej i noworocznej. Podczas koncertu usłyszymy kolędy i utwory świąteczne w wykonaniu młodych muzyków, uczestników „Sceny skrzypiec eSTeDe” prowadzonej pod kierunkiem Sary Powagi oraz zespołu wokalnego „Mon Cheri” prowadzonego pod kierunkiem Moniki Bleji. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Impreza zostanie zorganizowana z zachowaniem reżimu sanitarnego. Serdecznie zapraszamy.