BIPNiedziela, 03.7.2022

Warsztaty sensoplastyczne dla dzieci w eSTeDe

Serdecznie zapraszamy na zajęcia dla dzieci, które odbędą się 10 lutego o godzinie 17.00 w Centrum Kultury "Scena to dziwna". Warsztaty “Aromatyczna mandala” skierowane są do uczestników w wieku 8 do 10 lat. Podczas zajęć, dzieci stworzą kolorowe prace głównie z użyciem przypraw, które będą mogły zabrać do domu.

Są to warsztaty sensoplastyczne, a ich celem poza dobrą zabawą jest wprowadzenie dzieci w stan skupieni na konkretnej czynności. Poza mniejszym formatem pobawimy się również kolorowym piaskiem na większej przestrzeni!

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu +48 61 424 07 72 oraz mailowo: ckestede@powiat-gniezno.pl. W razie alergii na konkretne przyprawy prosimy o informacje. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: art@scenatodziwna.eu."