BIPWtorek, 09.8.2022

Zmiana godzin pracy starostwa i wydziału komunikacji

Od dnia 14 lutego 2022 r. do dnia 25 lutego 2022 r. pracownicy Starostwa Powiatowego w Gnieźnie pracować będą w godzinach 7.30 – 15.30. Urząd pozostaje zamknięty. Obsługa interesantów nadal odbywać się będzie w tymczasowym biurze podawczym lub poprzez skrzynkę podawczą umieszczoną przy głównym wejściu do urzędu. Zwracamy się do Państwa z prośbą o możliwe ograniczenie osobistego załatwienia spraw w Starostwie Powiatowym i procedowania ich za pośrednictwem biura podawczego, telefonicznie, w formie korespondencji tradycyjnej lub elektronicznej.

W podanym okresie wyjątkowo Wydział Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pracować będzie z podziałem na dwie grupy w godzinach 7.30 – 12.30 oraz 13.00 – 18.00. Zgłoszenia telefoniczne w celu rejestracji pojazdu, tel. 61 424 07 09. Obsługa bezpośrednia we wszystkich sprawach w Wydziale KTBRD odbywać się będzie po wcześniejszym pobraniu biletu z urządzenia zarządzającego kolejką. Do dyspozycji klientów, korzystających z usług Wydziału Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego znajduje się wydzielona wewnątrz budynku poczekalnia.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach możliwe będzie wejście do dalszych pomieszczeń urzędu, po uprzednim zgłoszeniu u właściwego merytorycznie pracownika. Decyzję o konieczności wejścia interesanta do dalszej części budynku podejmuje pracownik danego wydziału. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Podstawowe dane teleadresowe:

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie
ul. Papieża Jana Pawła II 9/10
62-200 Gniezno
www: https://www.powiat-gniezno.pl
e-mail: starostwo@powiat-gniezno.pl

Numery telefonów do poszczególnych komórek organizacyjnych dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w zakładce „Kontakt”: https://powiat-gniezno.pl/pl/kontakt

Terenowy Punkt Paszportowy

W celu uzyskania informacji dotyczącej procedury złożenia wniosku o dokument paszportowy i odbioru paszportu, możliwy jest kontakt drogą telefoniczną pod numerem: 61 854 18 47 oraz 61 854 18 48.